Movies
Ratings
228
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Penny PinchersRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0