Movies
Ratings
275
The Book of FishRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5