Titles you rated
RockyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 1.0
FlyboysRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
StardustRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0