Movies
Ratings
151
The Terror LiveRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0