Movies
Ratings
645
CocoRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
A Hard Day's NightRated ★ 3.5
The Brothers GrimmRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
DragonHeartRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5