Titles you rated
KnowingRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0