Movies
Ratings
80
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 5.0
To LiveRated ★ 1.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0