Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 1.0
South BoundRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
UpRated ★ 1.5
Running TurtleRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 1.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 1.5
Searching for Sugar ManRated ★ 1.5
C'est Si BonRated ★ 1.5
Radio StarRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0