Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
OutrageRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0