Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 1.0
Special ForcesRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 1.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Aces Go PlacesRated ★ 1.0
Black HouseRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 1.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Superman IIIRated ★ 3.0