Titles you rated
BakumanRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0