Movies
Ratings
22
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
KnowingRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0