Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0