Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Possession of Hannah GraceRated ★ 4.0
Final CutRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Rosemary's BabyRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 0.5
John WickRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.5
The Black PhoneRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5- Scary HouseRated ★ 3.5