Movies
Ratings
247
Fright NightRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Towering InfernoRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0