Movies
Ratings
55
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Head-OnRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 3.5- WishRated ★ 1.0
Sing StreetRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0