Titles you rated
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5
TADA: A Portrait of Korean StartupsRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
OnwardRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
PolarRated ★ 2.5
Death on the NileRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0