Titles you rated
Saw IIRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 2.0