Movies
Ratings
44
TitanicRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
RudyRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0