Movies
Ratings
594
EntrapmentRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
God of Gamblers III Back to ShanghaiRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
DevilRated ★ 3.5
SwordfishRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Reign of FireRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.0
Master and ManRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
PushRated ★ 2.5- All Bark No BiteRated ★ 3.0