Movies
Ratings
131
MasqueradeRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
FargoRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0