Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0- PapaRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5