Titles you rated
21 Jump StreetRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 1.0
Lady BirdRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
PunchRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0