Titles you rated
StreamingRated ★ 0.5
InsideRated ★ 0.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0