Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0