Movies
Ratings
146
Demon City ShinjukuRated ★ 3.0
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0