Movies
Ratings
123
Life of PiRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0