Movies
Ratings
363
FargoRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
PapersRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 4.5
MahjongRated ★ 3.5
UndineRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
When September EndsRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ParthenopeRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.0