Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5