Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0