Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0