Movies
Ratings
19
FrozenRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0