Titles you rated
DreamgirlsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0