Titles you rated
The RoadRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The DivideRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Red LightsRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5