Movies
Ratings
455
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 1.5
The FallRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.5
Resident EvilRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
OculusRated ★ 2.0
American History XRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0