Titles you rated
InsidiousRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0