Movies
Ratings
20
AlliedRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0