Movies
Ratings
51
The HimalayasRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0- River of No ReturnRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
UlyssesRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.0
Cries and WhispersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0