Movies
Ratings
145
Enemies In-LawRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5