Titles you rated
MarathonRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5