Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Untold ScandalRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0