Movies
Ratings
215
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5