Movies
Ratings
150
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Super 8Rated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 2.0
Mirror MirrorRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
BeatRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0