Titles you rated
EquilibriumRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0