Titles you rated
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5