Titles you rated
DreamRated ★ 2.0
3-IronRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 3.5
Where the Wild Things AreRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Ashes of TimeRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 3.5
An Inconvenient TruthRated ★ 3.5
Sound of NoiseRated ★ 4.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0