Movies
Ratings
282
LeonRated ★ 4.5
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The November ManRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 4.0
WolvesRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
3096 DaysRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
The SnowmanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.5