Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Black BirdRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 1.5
The MandalorianRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 1.5
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0