Movies
Ratings
22
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0