Movies
Ratings
320
Glory RoadRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5